Staň se členem!

kmmatase

HLEDÁ SE KULTURNÍ ATAŠÉ!

Baví tě chodit na párty nebo je dokonce organizovat? Máš rád nebo ráda posezení s přáteli u skleničky vína nebo akční zábavu na paintballu či lasergame?
Pokud ano, tak pozice kulturního atašé je tu právě pro Tebe! A proto neváhej a napiš na bara@kmm.cz.

Dále hledáme:
1) zapisovatel reportů z akcí
2) fotograf
3) projektový manažer

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na bara@kmm.cz

Abyste se mohli zúčastnit formálních setkání, není nutné být členem klubu. Formální setkání jsou přístupná každému, kdo se dostaví, ale jako člen získáte následující:

Možnost účastnit se workshopů, seminářů a tréninků KMM

Mimo formálních setkání se klub snaží spolupracovat s firmami a zajišťovat různé workshopy, semináře nebo tréninkové akce (např. trénink prezentačních schopností v Procter & Gamble). Do budoucna je připravována možnost stáží. Na všechny tyto akce se mohou přihlásit pouze členi klubu.

Při naplněnějších setkáních rezervace místa

Některá setkání KMM se vyznačují tím, že místnost je naplněná do posledního místa (jedná se zejména o mediálně známější osobnosti). V tomto případě má člen, který potvrdil svoji účast, zarezervované místo v prvních řadách u hosta. Není pak tedy nutné přijít tři čtvrtě hodiny před setkáním, abyste se pak nemuseli tlačit ve dveřích či sedět na parapetu.

Možnost zúčastnit se neformálních akcí

Kromě formálních setkání nabízí KMM i různé neformální akce. Patří sem jako kratší akce např. pravidelná zhodnocení semestru, bowling, motokáry, paintball atd. a také časově náročnější akce jako jsou víkendové výlety do vinných sklípků, lyžařské zájezdy apod. Cílem těchto akcí je budování komunity mezi členy.

Možnost ovlivnit směr klubu

Hlavní vizí KMM je vytvářet prostor pro seberozvoj svých členů. To znamená, že se snaží podporovat aktivity, které mají co největší přidanou hodnotu pro členy. Aby toho bylo možné docílit, pravidelně je zkoumáno, co se členům líbilo, co ne, čeho by chtěli více a čeho naopak méně atd. Jako členovi klubu vám tedy garantujeme, že můžete vyjádřit svůj názor a tím ovlivňovat samotný směr, kterým se klub ubírá.

Postup pro přihlášení

Abyste se mohli stát členem KMM, musíte být studentem do 26 let. Pokud tuto podmínku splňujete a máte zájem aktivní členství, kontaktujte prezidentku klubu Báru Lukášovou (bara@kmm.cz). Budeme se na vás těšit v KMM.

.